Praca w Holandii sortownie owoców i warzyw- kwiaty okolice Rotterdamu !!!

Kategoria ogłoszenia : Praca Holandia

Miasto : Andrychów
Adres : 123
Dodał : Kamila Klaver

Treść ogłoszenia

Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.

Oferta skierowana dla kobiet, par

Pracodawca oferuje:

- System pracy 3-zmianowy

- umowa na warunkach Holenderskich

- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki

- wspólne zakwaterowanie dla par, grup znajomych

- opiekę koordynatorów

-dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7

- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli:

-masz motywację do pracy

-potrafisz pracować w grupie

Mile widziane:

- znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie

Opis stanowiska:

Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:

sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- szklarnie, kwiaty

Kamila: tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika: tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450 )

Częstochowa ul. Gminna 131